Bratislavský region | ||||
Usporiadateľ: | 080087 - TK Jednotka Bratislava | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Prokofievova 5, Bratislava | |||
Trieda: | Letn? region?lne majstrovstv | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Hrušovská Dana (A) | Počet dvorcov: | 6 | |
Zástupca rozhodcu: | Šramková Lucia (A) | |||
Termín od: | 11.05.2024 | Termín do: | 14.05.2024 | |
Kontakt: | Lucia Šramková | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0903232027, | |||
Kontakt e-mail: | tkjednotka@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 09. 05. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
mladšie žiačky | 48 | 24 | - | 10.05.2024 9:00 | Prokofievova 5 |
mladší žiaci | 48 | 24 | - | 10.05.2024 9:00 | Prokofievova 5 |
Poznámky:
rozpis, organiza?n? v?bor,
Hr??, ktor? sa odhl?si po vy?rebovan? (pr?padne sa nedostav? bez odhl?senia), je povinn? do 10 dn? uhradi? usporiadate?ovi vklad na ??slo ??tu uveden? pri organiza?nom v?bore.
Upozornenie: Postupuj?ci hr??i na M SR ml. ?iactva musia by? prihl?sen? na majstrovstv? Slovenska v term?ne najnesk?r do 13.05.2024.
Prihlásení hráči v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Brutenič Marko | 18.03. 2024 | 2013 | M-ch | TK Slovan Bratislava | 57 | |||||
2 | Čičo Michal | 29.03. 2024 | 2014 | De-ch | TK Slovan Bratislava | ||||||
3 | Čulman Nataniel | 19.04. 2024 | 2013 | M-ch | TK Inter Bratislava | 181 | |||||
4 | Danninger Sebastian | 13.03. 2024 | 2013 | M-ch | TK Slávia STU Bratislava | 90 | |||||
5 | Gaál János | 01.04. 2024 | 2013 | M-ch | TC TALENT Bratislava | 151 | |||||
6 | Gróf Rene | 13.03. 2024 | 2013 | M-ch | TK Tennis Classic Bratislava | 37 | |||||
7 | Hamar Paris | 14.04. 2024 | 2012 | M-ch | TK Slovan Bratislava | 22 | |||||
8 | Kalužný Daniel | 05.04. 2024 | 2014 | De-ch | TK Petržalka | ||||||
9 | Kello Alexander | 15.03. 2024 | 2012 | M-ch | TK Slovan Bratislava | 151 | |||||
10 | Kollár Danny | 13.03. 2024 | 2013 | M-ch | TK Tennis Classic Bratislava | 26 | |||||
11 | Kováčik Šimon | 29.03. 2024 | 2013 | M-ch | TK Slávia STU Bratislava | 24 | |||||
12 | Kozel Oliver | 15.03. 2024 | 2013 | M-ch | TK Petržalka | 27 | |||||
13 | Kráľ Jakub | 20.04. 2024 | 2012 | M-ch | Tenisový klub Dúbravka BA | 181 | |||||
14 | Krnáč Michal | 13.03. 2024 | 2012 | M-ch | TK Slovan Bratislava | 8 | |||||
15 | Kurhajec Marián | 14.04. 2024 | 2012 | M-ch | TK Slovan Bratislava | 25 | |||||
16 | Marčišin Andrej | 22.03. 2024 | 2013 | M-ch | TK Tennis Classic Bratislava | 49 | |||||
17 | Martišek Pavol | 27.03. 2024 | 2012 | M-ch | TK Petržalka | 120 | |||||
18 | Matucha Erik | 24.03. 2024 | 2014 | De-ch | United Tennis Academy BA | ||||||
19 | Piroha Matúš | 14.03. 2024 | 2012 | M-ch | TK Slovan Bratislava | 16 | |||||
20 | Polkan Allen | 07.04. 2024 | 2013 | M-ch | TK Petržalka | 97 | |||||
21 | Sanson Matteo | 25.03. 2024 | 2012 | M-ch | TK Slávia STU Bratislava | 1 | |||||
22 | Šatánek Jakub | 02.04. 2024 | 2012 | M-ch | TK Petržalka | 54 | |||||
23 | Tužinský Richard | 12.04. 2024 | 2012 | M-ch | Tenisový klub Dúbravka BA | ||||||
24 | Vaškanin Lukáš | 19.03. 2024 | 2012 | M-ch | TK Tennis Classic Bratislava | 35 | |||||
25 | Večera Kamil | 18.03. 2024 | 2013 | M-ch | TK Jednotka Bratislava | ||||||
26 | Vrábel Samuel | 07.04. 2024 | 2013 | M-ch | TK Tennis Classic Bratislava | 181 | |||||
27 | Závodský Karol | 10.04. 2024 | 2012 | M-ch | TK Slávia STU Bratislava | 46 | |||||
28 | Žovic David | 15.04. 2024 | 2012 | M-ch | TK Slávia STU Bratislava | 90 | |||||
29 | Zuberec Samuel | 25.03. 2024 | 2012 | M-ch | TK Petržalka | 9 |