Západoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 090035 - TC Topoľčany | |||
Názov turnaja: | MR by PLUSJOB SOLUTION | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Javorov? 1, 955 01 Topo??any | |||
Trieda: | Letn? region?lne majstrovstv | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Mokrá Marcela (B) | Počet dvorcov: | 8 | |
Zástupca rozhodcu: | Dorčiak Miroslav (A) | |||
Termín od: | 11.05.2024 | Termín do: | 14.05.2024 | |
Kontakt: | PaedDr. Marcela Mokrá | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0907292385, | |||
Kontakt e-mail: | mmokra@pobox.sk | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 09. 05. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
mladší žiaci | 48 | 24 | - | 10.05.2024 9:00 | TC Topoľčany |
mladšie žiačky | 48 | 24 | - | 10.05.2024 9:00 | TC Topoľčany |
Poznámky:
Hr??, ktor? sa odhl?si po vy?rebovan? (pr?padne sa nedostav? bez odhl?senia), je povinn? do 10 dn? uhradi? usporiadate?ovi vklad na ??slo ??tu uveden? pri organiza?nom v?bore.
Upozornenie: Postupuj?ci hr??i na M SR ml. ?iactva musia by? prihl?sen? na majstrovstv? Slovenska v term?ne najnesk?r do 13.05.2024.
Prihlásení hráči v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Adamča Martin | 24.03. 2024 | 2012 | M-ch | TK Kúpele Piešťany | 2 | |||||
2 | Babindai Matias | 16.04. 2024 | 2012 | M-ch | MŠO Štúrovo | 42 | |||||
3 | Babulic Juraj | 07.04. 2024 | 2012 | M-ch | TK HSC Piešťany | 40 | |||||
4 | Baranovič Nicolas | 23.03. 2024 | 2012 | M-ch | TK Nová generácia NMnV | 52 | |||||
5 | Bartek Mathias | 21.03. 2024 | 2013 | M-ch | TK HSC Piešťany | 43 | |||||
6 | Baťala Branislav | 17.03. 2024 | 2012 | M-ch | TK Skalka Nitra | 28 | |||||
7 | Brezovický Samuel | 21.03. 2024 | 2013 | M-ch | TK Ratufa Levice | 181 | |||||
8 | Cicutto Hugo | 07.04. 2024 | 2013 | M-ch | TK HSC Piešťany | 131 | |||||
9 | Csontó Tobias | 16.03. 2024 | 2013 | M-ch | TK Ratufa Levice | 51 | |||||
10 | Ďuris Lucas | 01.04. 2024 | 2012 | M-ch | Tenis team Nové Zámky | 21 | |||||
11 | Eisenreich Maximilian | 13.03. 2024 | 2013 | M-ch | TK Slávia SPU Nitra | 181 | |||||
12 | Farkašovský Lukáš | 20.03. 2024 | 2013 | M-ch | TK Šaľa | 181 | |||||
13 | Filo Martin | 03.04. 2024 | 2013 | M-ch | TK Kúpele Piešťany | 174 | |||||
14 | Gőgh Oliver | 31.03. 2024 | 2012 | M-ch | TK Šaľa | 139 | |||||
15 | Graus Ondrej | 04.04. 2024 | 2013 | M-ch | TK Kúpele Piešťany | ||||||
16 | Chalás Dávid | 12.03. 2024 | 2013 | M-ch | TK HSC Piešťany | 174 | |||||
17 | Chnápko Tomáš | 13.03. 2024 | 2012 | M-ch | TK HSC Piešťany | 59 | |||||
18 | Kabát Marek | 15.04. 2024 | 2012 | M-ch | TK ŠTK Šamorín | 33 | |||||
19 | Klčovanský Martin | 08.04. 2024 | 2012 | M-ch | TK HSC Piešťany | 81 | |||||
20 | Klement Xavier | 07.04. 2024 | 2012 | M-ch | No Worry Galanta | 18 | |||||
21 | Kočenda Peter | 20.03. 2024 | 2014 | De-ch | TK Kúpele Piešťany | ||||||
22 | Koppan David | 12.03. 2024 | 2012 | M-ch | TK Skalka Nitra | 86 | |||||
23 | Krahulec Jakub | 18.03. 2024 | 2013 | M-ch | TK Senica | 50 | |||||
24 | Krajčo Lukáš | 11.03. 2024 | 2012 | M-ch | TK Skalka Nitra | 67 | |||||
25 | Lipták Erik | 15.03. 2024 | 2012 | M-ch | Tenis team Nové Zámky | 47 | |||||
26 | Malinka Igor | 02.04. 2024 | 2012 | M-ch | TC Topoľčany | 4 | |||||
27 | Markovič Markus | 25.03. 2024 | 2014 | De-ch | TK HSC Piešťany | ||||||
28 | Mihálik Július | 24.03. 2024 | 2013 | M-ch | TK AS Trenčín | ||||||
29 | Polách Jaroslav | 26.03. 2024 | 2012 | M-ch | Tenis team Nové Zámky | 20 | |||||
30 | Polák Lukáš | 17.03. 2024 | 2013 | M-ch | Tenis team Nové Zámky | 11 | |||||
31 | Šiška Marek | 25.03. 2024 | 2014 | De-ch | TK HSC Piešťany | ||||||
32 | Sojka Samuel | 12.03. 2024 | 2013 | M-ch | TK Skalka Nitra | 181 | |||||
33 | Svitek Samuel | 11.03. 2024 | 2012 | M-ch | TK Slávia SPU Nitra | 53 | |||||
34 | Tomašovič Ľubomír | 25.03. 2024 | 2012 | M-ch | TK Sereď | 17 | |||||
35 | Zalka Roland | 13.03. 2024 | 2012 | M-ch | Hi-Ten TAC D. Streda | 29 |