Bratislavský region | ||||
Usporiadateľ: | 080104 - TK Petržalka | |||
Názov turnaja: | TKP CUP | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Nobelovo n?mestie 6, 851 01 Bratislava | |||
Trieda: | Turnaje triedy "D" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Zatiaľ neurčený | Počet dvorcov: | 5 | |
Zástupca rozhodcu: | Zatiaľ neurčený | |||
Termín od: | 15.06.2024 | Termín do: | 17.06.2024 | |
Kontakt: | Mgr. Ľubomír Kurek | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0902355812, | |||
Kontakt e-mail: | info@tspetrzalka.eu | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 13. 06. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
mladší žiaci | 48 | 24 | - | 14.06.2024 10:15 | Nobelovo nám. 6 |
mladšie žiačky | 48 | 24 | - | 14.06.2024 10:00 | Nobelovo nám. 6 |
Prihlásení hráči v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Brejka Hugo | 15.04. 2024 | 2013 | M-ch | MŠK Poprad-Tatry | 78 | |||||
2 | Búlik Patrik | 17.04. 2024 | 2013 | M-ch | TK 77 Skalica | 181 | |||||
3 | Čulman Nataniel | 19.04. 2024 | 2013 | M-ch | TK Inter Bratislava | 181 | |||||
4 | Debnárik Michal | 15.04. 2024 | 2012 | M-ch | TK Slávia SPU Nitra | ||||||
5 | Eisenreich Maximilian | 17.04. 2024 | 2013 | M-ch | TK Slávia SPU Nitra | 181 | |||||
6 | Chnápko Tomáš | 21.04. 2024 | 2012 | M-ch | TK HSC Piešťany | 59 | |||||
7 | Janec Marek | 18.04. 2024 | 2013 | M-ch | TK Kysucké Nové Mesto | 70 | |||||
8 | Kováčik Šimon | 15.04. 2024 | 2013 | M-ch | TK Slávia STU Bratislava | 24 | |||||
9 | Krahulec Jakub | 17.04. 2024 | 2013 | M-ch | TK Senica | 50 | |||||
10 | Kráľ Jakub | 17.04. 2024 | 2012 | M-ch | Tenisový klub Dúbravka BA | 181 | |||||
11 | Kruksa Michal | 20.04. 2024 | 2012 | M-ch | TC EMPIRE Trnava | ||||||
12 | Lipták Erik | 19.04. 2024 | 2012 | M-ch | Tenis team Nové Zámky | 47 | |||||
13 | Mamedgulyyev Azim | 17.04. 2024 | 2013 | M-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 125 | |||||
14 | Smetana Radek | 18.04. 2024 | 2013 | M-ch | TK 77 Skalica | 70 | |||||
15 | Svitek Samuel | 16.04. 2024 | 2012 | M-ch | TK Slávia SPU Nitra | 53 | |||||
16 | Szojka Filip | 15.04. 2024 | 2012 | M-ch | TK Petržalka | ||||||
17 | Tužinský Richard | 18.04. 2024 | 2012 | M-ch | Tenisový klub Dúbravka BA | ||||||
18 | Várnai Michal | 16.04. 2024 | 2012 | M-ch | TK Žilina | 181 | |||||
19 | Vrábel Samuel | 16.04. 2024 | 2013 | M-ch | TK Tennis Classic Bratislava | 181 |