Stredoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 100080 - Lieskovský tenisový klub-LTC | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | H?jik 405/17, Lieskovec 962 21 | |||
Trieda: | Turnaje triedy "D" | Povrch: | Green set | |
Vrchný rozhodca: | Homolová Jana (B) | Počet dvorcov: | 2 | |
Zástupca rozhodcu: | Zatiaľ neurčený | |||
Termín od: | 25.11.2017 | Termín do: | 27.11.2017 | |
Kontakt: | Ing. Jana Tužinská | |||
Kontakt tel.: | dv. - 0915874845, mobil - 0905892677, | |||
Kontakt e-mail: | jana.tuzinska@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 23. 11. 2017 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
mladší žiaci | 24 | - | - | 24.11.2017 12:00 | Lieskovec |
mladšie žiačky | 24 | - | - | 24.11.2017 12:00 | Lieskovec |
Poznámky:
rozpis, spr?va, vyhodnotenie CH/D
VR: Jana Homolov?
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | Letavay Matej | ||||
6:4 6:3 | |||||
2. | Jankech Michael | 16 8 SF F | |||
3. | Matula Jakub | ||||
6:4 7:5 | |||||
4. | Kubiš Jakub | 16 8 SF F | |||
5. | Brinza Tibor | ||||
6:0 6:1 | |||||
6. | Krcho Dávid | 16 8 SF F | |||
7. | Bognár Simon | ||||
6:4 6:0 | |||||
8. | Jasenák Tomáš | 16 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Letavay Matej | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK Ružomberok | 22 | ||||
2 | Jasenák Tomáš | 31.10.2022 !!! | 2006 | D-ch | TK Ladomerská Vieska | 24 | ||||
3 | Matula Jakub | 31.10.2022 !!! | 2006 | D-ch | TK Vrútky | 37 | ||||
4 | Krcho Dávid | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK Tenis Centrum Bojnice | 43 | ||||
5 | Bognár Simon | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK Baník Prievidza | 47 | ||||
6 | Sirota Timon | 31.10.2020 !!! | 2006 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 59 | ||||
7 | Medveď Maroš | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | |||||
8 | Kratka Maximilian | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Slávia SPU Nitra | |||||
9 | Jankech Michael | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | |||||
10 | Kubiš Jakub | 31.10.2019 !!! | 2007 | D-ch | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | |||||
11 | Gallo Samuel | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Hriňová | |||||
12 | Brinza Tibor | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Kabzáni Krištof | 15. 11. 2017 21:00 | 2007 | D-ch | AŠK Skalica | |||||
2 | Klanduch Marek | 23. 11. 2017 22:21 | 2006 | D-ch | Top tennis academy Zvolen | 18 | ||||
3 | Matula Ján | 21. 11. 2017 18:39 | 2006 | D-ch | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | 41 | ||||
4 | Pös Matej | 22. 11. 2017 08:19 | 2007 | D-ch | TK Baník Prievidza |